11

Аналізуючи проекти рішень Одеської міської ради, Антикорупційний офіс натрапив на вельми цікавий документ, у якому фігурувала донька депутата – Страшна Анастасія Сергіївна. Зацікавив нас цей документ тим, що згідно з його вмістом, у 2011 році 10-річна дівчинка уклала угоду на оренду землі в найпрестижнішому районі Одеси.

На наш інформаційний запит щодо договору оренди і розширеного проекту рішення нам відповіли лише частково. Одеська міська рада успішно проігнорувала надання повного тексту проекту рішення. Отже, які саме зміни будуть вноситись у договір оренди, залишається загадкою.

Однак Департамент комунальної власності люб’язно поділився договором оренди, де був зазначений кадастровий номер ділянки, яка нас цікавила.

2

Згідно з кадастровою картою, орендовані дитиною 255 кв. м. – тільки невеличка частинка дитячої дачі. Загалом дача талановитої дитини займає більше 1600 м. кв. і складається з трьох частин: дві з них зазначені в декларації Сергія Анатолійовича як ті, що перебувають у власності членів родини (567 і 804 кв. м.), а орендовану ділянку депутат у декларації  2014 р. не зазначив. Мабуть, місця в декларації не вистачило.

3

Сам Сергій Анатолійович запевнює, що володіє всього лише 1/3 частки в квартирі площею 76 кв. м. (25,3 м.). Проте, в своїй декларації депутат зазначив, що його родині належить більш ніж 3100 кв. м. нерухомого майна. Це наштовхнуло нас на ретельний пошук.

4

В реєстрі майнових прав значиться, що значна частина кварталу, де знаходиться будинок доньки депутата Анастасії, належить родині Страшних та Чужовських (родина дружини Сергія Анатолійовича).

Чужовська Наталія (дружина депутата) у 2007 році придбала по сусідству ділянку розміром 509 кв. м. разом з невеличким будинком.

5

Страшна Світлана Георгіївна наприкінці 2015 року отримала у подарунок дві невеличкі ділянки поряд з маєтком. Крім цього, вона володіє будинком площею 328,3 кв. м., також подарованим їй у 2015 році. Раніше цей будинок був у власності Страшного Андрія Сергійовича, який, скоріш за все, є сином депутата. Він, як і його сестра Анастасія, також орендує міськради ділянку, площа якої складає 192 кв. м.

7 6

Складається враження, що ця родина збирається заволодіти всіма ділянками навколо себе. Мабуть, їм цей квартал дуже до вподоби.корал.90б

Але найдивнішим залишається те, що сам Сергій Анатолійович володіє лише 25 метрами в невеличкій квартирці. Незрозуміло, чому він не оформлює майно на себе?

Може тому, що Сергій Анатолійович з 2009 року займає посаду заступника начальника Державної фінансової інспекції в Одеській області (раніше КРУ).

Під час передачі міськрадою землі в оренду дітям Страшний вже був депутатом цієї ж міськради.

Напевно, таку систему розподілу майна вигадала дружина Сергія Страшного – Чужовська Наталія Юріївна, яка є одним з найпопулярніших нотаріусів серед одеської еліти. Недарма ж у 2014 р. Наталія Юріївна заробила понад 8 млн. грн.

Катерина Маденс

 

3 мысли о «Десятирічна донька одеського високопосадовця орендує землю в елітному районі»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *