Волонтерський центр «Експедиція» створений з перших днів повномасштабної війни росії проти України на базі однойменної громадської організації та об’єднує небайдужих громадян та низку інших неприбуткових організацій регіону.

До складу Волонтерського центру «Експедиція» входять такі громадські організації: «Експедиція», «Антикорупційний офіс», «Агенція суспільних змін», «Відкрите суспільство України» та Благодійний фонд «Софос».

Наразі Волонтерський центр «Експедиція» реалізує більше 10 проєктів, спрямованих на допомогу Територіальній обороні й Збройним Силам України, вимушеним переселенцям, а також громадянам, що постраждали від війни.

Ми щиро вдячні кожному, хто підтримує наші проєкти, та абсолютно переконані, що допомога кожного наближає нашу перемогу над ворогом! І результати 100-денної роботи Волонтерського центру «Експедиція» це підтверджують!

Напрями роботи:

 

 1. Виготовлення бронижелетів, захисних споруд, пічок, «перископів», щупів для саперів.
 2. Вирішення побутових проблем бійців Теритриальної оборони. Облаштовування місць розташування підрозділів ТрО та підготовки бійців і добровольців, а також облаштування 5 бомбосховищ.
 3. Надання військовим необхідної техніки (автомобілі, професійні квадрокоптери, планшети, ноутбуки, рації, МФУ), комплектуючі до неї (акумулятори для автомобілів, пропелери для дронів), інструменти та інвентар (шуруповерти, перфоратори, лопати, топори, кірки тощо), а також необхідне обладнання (термопоти, МФУ, кухонні прилади, рації, повербанки, біноклі тощо).
 4. Передача віськовим тактичного спорядження (наколінників, налокітників, тактичних рукавичкок), спальних мішків, карематів, теплого одягу ,турнікетів.
 5. Волонтери “Експедиції” спільно з ГО “Відкрите суспільство Одеси” та ГО “Одеський добровільний рятівний загін” розпочали моніторинг стану бомбосховищ в м. Одеса та здійснюють просвітницьку діяльність серед населення щодо того, яке бомбосховище вважається надійним та що в ньому має бути.
 6. Для підвищення обороноздатності Одеси «Експедиція» разом з кафедрою військової підготовки НУ «Одеська політехніка» організували Курс молодого бійця (КМБ) – навчання для цивільних щодо поводження зі зброєю, тактики бою, роботі в групах та тактичній медицині.
 7. Окрім цього були організовані спеціалізовані курси першої допомоги в червоних зонах і тактичної медицини для цивільного населення, а також спеціальні курси для лікарів від компанії FAST.
 8. Зараз налагоджується виготовлення ізраїльських бандажів, в процесі виготовлення мобільні душові для бійців.
 9. Наші кіберфахівці створили низку ресурсів для поширення правдивої інформації про російське вторгнення в Україну, блокування розповсюдження російських фейків, а також надання допомоги тим, хто постраждав від війни.
 10. Творчий підрозділ «Експедиції» організував в місті численні благодійні концерти, на яких слухачі могли внести пожертви на потреби Збройних Сил України. Таким чином, музика стала на допомогу нашим військовим.
 11. Розмовний клуб української мови, який викликав зацікавленість з боку містян та швидко здобув популярність. Учасники клубу також збирають кошти, половина з яких спрямовується на потреби ЗСУ, а інша половина – на підтримку проєктів Волонтерського центру «Експедиція».

Докладніше за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1HGseRlHTbe1cfxuKNIjbhlHZuF1WJA-liBOjiyyoGeA/edit?fbclid=IwAR1JJu3XWN1TyR9njr5jlzguevqSDFJ_FwqZWVnM67RrnT8Qk6Zu3Tfnb9c

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *