Створена тимчасова комісія по відродженню прибережного морського руху. Рішення ухвалено двома членами ( з двох присутніх, що менше кворуму). Пропозиції ініціативної групи ветеранів морського флоту враховані не були.

1 2

Заслуханий звіт голови департаменту транспорту за 2015 рік. Ніякої конкретики наведено не було: зокрема доповів про зміцнення дісципліни серед робітників кп, звільнення профнепридатних та закупівлю нових трамваїв. Серед планів на поточний рік «заміна 18 місних маршруток 19 місними автобусами», встановлення нових умов оренди парковок з обов’язковим встановленням паркоматів та строком оренди не менше 5 років, на протязі 3 років планується встановлення відеоспостереження за машинами на парковках. Комісія взяла звіт до уваги.

Презентовано транспортний проект «Skay way». Проект має ознаки шахрайського. Під гарні картинки та емоційну презентацію доповідач просив комісію допомогти скласти договір про співробітництво між представниками проекту«Skay way» та Одеської міськрадою про співпрацю. На скільки відомо під проект широко збираються кошти в Україні та за її межами, але жодних результатів та прописаної технічної частини не має. Інформацію взято до відома.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *