В процесі моніторингу діяльності Одеської міської ради волонтери Антикорупційного офісу стикнулись з тим, що деякі засідання депутатської комісії з питань планування забудови міських територій, міського дизайну та архітектури проходять таємно. Так на сайті міста відсутня об’ява про засідання від 10 березня та об’ява про засідання від 5 квітня з’явилась лише 8 квітня.

За дивним збігом обставин в останній час збільшилась кількість скандальних детальних планів територій (ДПТ), в яких йдеться про забудову різних частин Одеси. Зокрема, на отсанній сесії Міськради був погоджений ДПТ за яким в історичному центрі міста повнинна з’явитись АЗС.

Така практика суперечить принципам гласності та підзвітності перед громадою, Регламенту Одеської міської ради та Положенню про постійні комісії. У зв’зку з цим, нами була направлена заява на ім’я голови постійної комісії з питань законності, депутатської етики та реалізації державної регуляторної політики з вимогою дати оцінку вищенаведеним фактам.IMG_20160413_102143

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *