ПОРЯДОК ДЕННИЙ

IMG_20160527_140938 IMG_20160527_141034IMG_20160527_141005
ХІД ЗАСІДАННЯ

 1. Зміна адреси комунального підприємства — прийнято
 2. Зміна кордонів парку «Студентський», пощею з 7га на 4га. У Генплані парк має 4 га, а 7 га він мав декілька десятиліть на зад при закладці. Якщо дійсно площа не менше 4 га то це співпадає з реальноіснуючими кордонами парку. Рішення прийнято.
 3. та
 4. Питання перенесені. Депутати вирішили запросити додаткову інформацію в департаменті транспорту та юридичному департаменті.
 5. За думкою голови земельного управління нова нормативно-грошова оцінка землі призведе до зниження податкового тиску на підприємців. Рішення прийнято.
 6. Зелена зона на берегових схилах передається з балансу одного КП до іншого (в КП «Міськзелентрест»)
 7. Фактично надання податкової пільги ВАТ «Сільгосппостач» — відмовлено, заявлено, що підприємство не веде виробничої діяльності, а тому не може претендувати на зниження ставки податку на землю
 8. Драгой Т.І. приватизувавши собі земельну ділянку закрив виїзд з земельної ділянки, яка належить Парфіренко Л.В. Є неперевірена інформація, що Драгой Т.І. є родичем одного з суддів Приморського суду м. Одеси. В цьому ж суді він отримав ухвалу щодо земельної ділянки. По питанню проконсультував голова земельного управління.
 9. Питання перенесено, Направлений лист в юридичний департамент.
 10. За попереднюю інформацією, ВАТ «Жилкомунсервіс» намагається викупити ділянку під прибудованим приміщенням до багатоквартирного житлового будинку. Рішення перенесено.
 11. Затвердження територій парків та скверів. Погоджено затвердження 1 парку «Стамбульський та 3 скверів: на Корольова, На Ільфі і Петрова та Макаренка. Ще 5 скверів: біля спорткомплексу «Олімпієць, Партизанської слави, ім. Паустовського, на 8ст. Фонтану, між Мечнікова та Старопортофранківською — теж прийняті, але документи на них поступили лише на саму комісію.
 12. перенесено.
 13. перенесено.
 14. перенесено.  Конфлікт по невиконаним зобов’язаннями між приватною особою та ліквідованим КП.
 15. Відмовлено, тому, що в документах нічого не змінилось.
 16. Зменшення орендної плати з 10% до 2%, Аренда на 25 років з 2010 року. Погоджено
 17. Відмовлено
 18. Лист переадресовано в земельне управління

Також на комісії обговорювалось винесення на сесію списку земельних ділянок, які будуть винесені на аукціон. Але це за умови прийняття зонінгу

ВІДЕО ЗАСІДАННЯ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *