1.Виділення 75 млн.грн КП «Одесміськелектротрас» на покриття дефициту коштів для виплати заробітної плати у 2016 році.

Дефіцит коштів виник через низьку вартість перевезення — 2 грн, при собівартості 3 грн, а також великої кількості пільговиків до 3/4 від всього пасажиропотоку. КП «ОМЕТ» подало документи до департаменту економіки та управління транспорту на підвищення тарифу до 2,5 грн з 1 серпня. Депутати наполягали на підвищення до 3 грн. Система елктроного квитка випробувана на одному вагоні, для її встановленя необхідно від 1,4 до 4 млн. євро. Остаточно питання на тимчасовій комісії не вирішено. Поки виділення коштів на це не передбачено. Рішення щодо виділення коштів перенесли.

2. Дача згоди на оформлення кредиту 200 млн.грн для запуску трамвайного маршруту «Північ-Південь», в тому числі 100 млн.грн на оновлення шляхів та 100 млн.грн на модернізацію пересувного складу.

Голова КП «ОМЕТ» розповів, що один найдешевший новий вагон виробництва Львівського підприємства «Електрон» коштує 1,180 млн. євро, модернізація старих вагонів обійдеться в 4 рази дешевше. Крім того вже закуплено 5 нових корпусів для збирання в Одесі. За умови здійснення всіх формальностей, початок реалізації проекту може бути у 4 квартілі 2016 року. Депутати вимагали інформації щодо економічного ефекту реалізації проекту. Рішення перенесли.

3. Про виділення КП «Теплопостачання міста Одеси» коштів в розмірі 100,0 млн.грн та узгодження на отримання дозволу КП «ТГО» овердрафту в ПАТ «Державний ощадний банк України», для можливості, при необхідності, залучення оборотних коштів для ліквідації касового розриву в міжопалювальний період.

Крім цього раніше вже було виділено ще 100 млн.грн на ці ж потреби КП «Теплопостачання міста Одеси». Голова КП мотивує такий стан справ тим, що більшість коштів від сплати за спожиті комунальні послуги забирає «Нафтогаз», вони отримуєть лише 15%. За його інформацією борг насалення складає близько 290 млн.грн. Рішення прийнято

4.  Про виділення коштів в сумі 10,0 млн.гривень на проведення ремонтних робіт інженерних мереж в будинках, що знаходяться в управлінні КП «ЖКС (в рамках Міської цільової програми стимулювання створення та діяльності ОСББ) Рішення прийнято.

5. Про виділення коштів в розмірі 30,0 млн.гривень на капітальний ремонт ліфтів. Раніше вже виділялось 55 млн.грн з них освоєно 1,7 млн.грн на ремонт 15 ліфтів. Повністю сформованого переліку де будуть проводитись ремонти ще немає. Всього планується відремонтвати ліфти у 82 будинках.  Вирішили виділити 3 млн.грн.

6. Виділення 20 млн.грн на ямковий ремонт. Підстава — в Одесі через різки температурні коливання швидко псується асфальт. рішення прийнято

7. Виділення додаткових 5 млн.грн на ремонт моста Коцебу та 10 млн.грн на внутрішньоквартального проїзду на вул. Канатній 81. Рішення прийнято.

8. Віделення 180 тис.грн на премію для авторів пам’ятнику Українським воїнам АТО. Рішення прийнято

9. Виділення додатково 1,7 млн.грн на устаткування ультра-звукового обстеження (всього 3,9 млн.грн) Збліьшення вартості пов’язано з закупівлею більш сучасного обладнання.

10. Капітальний ремонт примішень лікарні (демонтаж, монтаж лікарняного обладнання) — 1,380 млн.грн. Виникли питання чому ці роботи здійснює департамент охорони здоров’я, а не капітального будівництва. Рішення перенесли.

11. Про виділення коштів в сумі  Департаменту культури та туризму 700,0 тис.гривень на проведення культурно-освітніх заходів. Рішення прийнято.
12.  Виділення коштів Департаменту культури та туризму в сумі 2,5 млн.гривень на проведення ремонтних робіт. Ремонт у приміщенні департаменту. Рішення прийнято.

13. Додатково виділення 2 млн.грн на програму інфестиційної діяльності. Кошти для проведення міжнародних форумів. Рішення принято.

14. Виділення 60 тис.грн для закупівлі подарункових годинників для випусників, які завершили навчання на відмінно. Раніше на це виділяла кошти облдержадміністрація, в цьому році кошти не виділені. Рішення прийнято.

15. Виділення 26 тис.грн Київський районній адміністрації для зносу незаконних будов. Рішення прийнято.

16.  Надання пільги по податку на нерухоме майно Товариству з додатковою відповідальністю «Галанта»з 2 % — 287 852,337 грн. до 0,5 % — 71 963,10 грн. Втрати бюджету – 251 889, 27 грн. Рішення не прийнято.

Докладніше про роботу комісії Тут

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *