Комісії Одеської Міської Ради:

В останній час діяльність органів влади викликає глибоке занепокоєння. Системна корупція серед чиновників виливається у зраду інтересів громади і приводить до прийняття рішень, що загрожують нормальному майбутньому нашого міста.

Антикорупційний Офіс — одна з громадських організацій Одеси, яка взяла на себе забов’язання щодо боротьби з корупцією та її попередження в органах виконавчої влади.

Для того щоб мати змогу не тільки виявляти факти корупції, а й перешкоджати їм, Антикорупційний Офіс вирішив системно відслідковувати те, як працюють депутатські комісії Одеської міської ради.

Волонтери АО разом з не байдужими громадськими активістами міста проводять відеофіксацію усіх засідань депутатських комісій, та оперативно викладають цю інформацію у мережу, для того щоб ви могли завчасно її проаналізувати та попередити громаду про можливі порушення інтересів суспільства з боку депутатів міськради.

Висловити свою думку з того чи іншого питання, також ви матимете змогу надати свої пропозиції у коментарях.

Також перед кожною сесією міської ради Антикорупційний Офіс оприлюднює зведений документ з усіма проектами рішень, що плануються до розгляду. Цей документ є відкритим до ваших зауважень і коментарів.

Розклад проведення засідань комісій постійно оновлюється, тож слідкуйте за новинами.

Просимо вас не лишатись байдужими, від нашої активності сьогодні залежить те, у якому майбутньому ми опинимося завтра.

Перелік комісій ОМР:

Якщо ж у вас є бажання стати волонтером і долучитися до такої суспільно корисної роботи, ми будемо вам дуже раді. Просто напишіть нам приватне повідомлення у фейсбуці і ми з вами обов’язково зв’яжемося.